آموزش ادیت سه بعدی با پیکس آرت!

آموزش ادیت سه بعدی با پیکس آرت!

سلام دوستان وقتتون بخیر من نازنین هستم از گروه هنری خواجویی و توی این مقاله میخوام بهتون ادیت سه بعدی با اپلیکیشن پیکس آرت رو یاد بدم پس تا انتهای این آموزش با من همراه باشید.

شما برای انجام این ادیت جذاب و باحال باید حتما اپلیکیشن پیکس آرت رو روی موبایلتون نصب کنید و برای دانلود اپلیکیشن پیکس آرت میتونید از گوگل پلی برای گوشی های با سیستم عامل اندروید و از اپ استور برای گوشی های اپل استفاده کنید.

خب خب بریم سراغ ادیتمون!

اول از همه فیلترشکنمون رو روشن میکنیم و وارد اپلیکیشن پیکس آرت میشیم و روی علامت مثبتی (+) که پایین صفحه وجود داره میزنیم تا عکسمون رو انتخاب و وارد برنامه کنیم.

حالا از قسمت fx یا افکت ها فیلتر سیاه و سفید رو انتخاب میکنیم و عکسمون رو سیاه و سفید میکنیم.

بعد روی گزینه قطع کردن تصویر میزنیم و سوژمون رو از بک گراندمون جدا میکنیم.

بعد روی گزینه طراحی میزنیم و از قسمت لایه ها یک کپی از لایه فعلی میگیریم و لایه اول رو خاموش میکنیم.

بعد روی پاک کن میزنیم و بعد روی گزینه ADD SHAPE میزنیم و شکل دایره توپر رو انتخاب میکنیم و یه بیضی روی قسمتی که میخوایم کات کنیم بکشیم،بعد یکبار روی صفحه میزنیم،دوباره روی گزینه ADD SHAPE میزنیم و این بار شکل مربع توپر رو انتخاب میکنیم و بالای بیضی رو کلا پاک و همرنگ زمینه میکنیم.

دوباره روی لایه ها میزنیم و لایه فعلی رو خاموش میکنیم و بعد روی لایه قبلی میزنیم و از لایه قبلی یک کپی میگیریم و از اون یکی لایه هم یه کپی میگیریم و دوتا لایه پایینی رو خاموش میکنیم و لایه ای که نصف تصویر هست رو روی حالت XOR قرار میدیم و بعد روی سه نقطه بالا میزنیم و لایه هارو باهم ادغام میکنیم و بعد خط هایی که توی تصویر وجود داره رو با پاک کن پاک میکنیم،دوباره روی ADD SHAP میزنیم و شکل دایره توپر رو انتخاب میکنیم و روی قسمت بعدی که میخوایم کات بشه یه بیضی در میاریم و یکبار روی صفحه میزنیم و دوباره روی گزینه ADD SHAPE میزنیم و مربع توپر رو انتخاب میکنیم و بالای قسمتی کات کردیم رو با مربع پاک میکنیم.

حالا روی گزینه لایه ها میزنیم و لایه فعلیمون رو خاموش میکنیم و یک کپی ازش میگیریم و بعد اخرین لایه رو میاریم بالای همه لایه هامون قرار میدیم و اونو روی حالت XOR قرار میدیم و بعد لایه هارو باهم ادغام میکنیم و حالا خط هایی که وجود داره و پایین اونارو رو با پاک کن پاک میکنیم.

حالا روی لایه ها میزنیم و همه لایه هارو روشن میکنیم و بعد روی لایه وسط میزنیم وبعد روی سه نقطه بالا و اونو روی حالت تبدیل قرار میدیم تا بتونیم اون تیکه رو جابجا کنیم.

حالا یک لایه جدید به وجود میاریم و بعد از قسمت اضافه کردن تصویر عکس تصویر زمینه سفیدی که از قبل دانلود کرده بودیم رو وارد برنامه میکنیم و این لایه رو زیر همه لایه ها قرار میدیم.

بعد روی اولین گزینه از پایین سمت چپ میزنیم و رنگ شکلمون رو انتخاب میکنیم و بعد روی گزینه ADD SHAPE میزنیم و شکل دایره توپر رو انتخاب میکنیم و جایی که کات کردیم میذاریم و اونو تنظیم میکنیم.

دوباره روی لایه بالاتر میزنیم و بعد دوباره روی اولین گزینه از پایین سمت چپ میزنیم و یک رنگ دیگه انتخاب میکنیم و یه بیضی جای قسمت خالی میکشیم.

حالا برای اینکه به عکسمون دود اضافه کنیم روی لایه هایی که میخوایم میزنیم و بعد روی گزینه برچسب میزنیم و واژه COLOR SMOKE رو سرچ میکنیم و قسمت هایی که لازمه تنظیم میکنیم واین کار رو برای قسمت های دیگه ای که میخوایم دود باشه هم تکرار میکنیم.

 

 

 

این ادیت نیاز به تمرین داره پس با حوصله و دقت اونو انجام بدید.

امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه و متشکرم که وقت گذاشتید.