پروفایل جذاب با پیکس آرت

پروفایل جذاب با پیکس آرت

سلام دوستان عزیزم وقتتون بخیر من نازنین هستم از گروه هنری خواجویی و توی این مقاله میخوام بهتون یه ادیت خیلی ساده و جذاب که خوراک عکسای پروفایله یاد بدم پس تا انتهای این آموزش با من همراه باشید.

شما برای انجام این ادیت باید حتما اپلیکیشن پیکس آرت رو روی موبایلتون نصب کنید و برای دانلود این اپلیکیشن میتونید از گوگل پلی برای گوشی های با سیستم عامل اندروید و از اپ استور برای گوشی های اپل استفاده کنید.

خب خب بریم سراغ ادیتمون…

اول از همه وارد اپلیکیشن پیکس آرت میشیم و روی علامت مثبتی که پایین صفحه وجود داره میزنیم تا عکسمون وارد برنامه بشه،حالا روی گزینه قطع کردن تصویر یا cut out میزنیم و دور سوژمون رو علامت میزنیم و سوژمون رو از بک گراندش جدا میکنیم و روی فلش بالا میزنیم تا عکسمون رو توی گالری ذخیره کنیم.

 

 

حالا از اول وارد برنامه میشیم و یه بک گراند ساده برای عکسمون انتخاب میکنیم،که من از رنگ زرد استفاده کردم،حالا روی گزینه طراحی میزنیم و بعد روی اولین گزینه از پایین سمت راست میزنیم و بعد از بالا روی علامت مثبت میزنیم و یه لایه جدید به وجود میاریم و بعد از پایین روی گزینه اضافه کردن تصویر میزنیم و عکسی رو که از بک گراندش جدا کرده بودیم رو وارد برنامه میکنیم.

 

دوباره از بالا یه لایه جدید به وجود میاریم و بعد روی اضافه کردن شکل میزنیم و شکل مثلث رو انتخاب میکنیم و  سایز و میزان وضوح اونو تا اخر افزایش میدیم و بعد قسمت های اضافی رو با پاک کن پاک میکنیم.

حالا یه لایه جدید به وجود ماریم و بعد روی گزینه برچسب میزنیم و بعد توی قسمت سرچ اون واژه نئون رو سرچ میکنیم و این استیکر رو بالای سر سوژمون قرار میدیم و بعد روی تیک بالا میزنیم و در نهایت عکسمون رو توی گالری ذخیره میکنیم.به همین راحتی!

متشکرم که وقت گذاشتید.