لباسای کارتونی با پیکس آرت

لباسای کارتونی با پیکس آرت

 

سلام دوستان عزیزم وقتتون بخیر من نازنین هستم از گروه هنری خواجویی و توی این مقاله میخوام بهتون یاد بدم که چجوری با پیکس آرت لباسای کارتونی داشته باشید پس تا انتهای این مقاله با من همراه باشید.

برای انجام این ادیت باید حتما اپلیکیشن پیکس آرت رو روی موبایلتون نصب کنید و برای دانلود این اپلیکیشن میتونید از گوگل پلی برای گوشی های با سیستم عامل اندروید و از اپ استور برای گوشی های اپل استفاده کنید.

خب خب بریم سراغ ادیتمون!

اول از همه وارد اپلیکیشن پیکس آرت میشیم و روی علامت مثبتی (+) که پایین صفحه وجود داره میزنیم تا عکسمون رو انتخاب کنیم،بعد از اینکه عکسمون وارد برنامه شد روی گزینه fx یا افکت ها میزنیم و از قسمت جادویی یه فیلتر مناسب برای عکسمون انتخاب میکنیم که من از فیلتر badlands استفاده کردم ،بعد روی فلش بالا میزنیم و دوباره وارد فیلتر ها میشیم و فیلتر NEO POP رو برای عکسمون به کار میبریم و قسمت هایی رو که نمیخوایم پاک میکنیم و در نهایت عکسمون رو توی گالری ذخیره میکنیم.

 

 

دوباره وارد برنامه میشیم و روی علامت مثبتی که پایین صفحه وجود داره میزنیم و همون عکسی که فیلتر داره رو وارد برنامه میکنیم و بعد روی گزینه طراحی میزنیم بعد یه لایه جدید به وجود میاریم و روی گزینه اضافه کردن تصویر میزنیم و عکس اولمون که فیلتر نداره رو وارد برنامه میکنیم.

حالا با استفاده از پاک کن قسمت هایی رو که میخوایم کارتونی بشه رو پاک میکنیم تا عکس قبلیمون مشخص بشه و روی فلش میزنیم و دوباره روی گزینه fx یا افکت ها میزنیم و بعد فیتر 1991 رو انتخاب میکنیم و قسمت هایی رو که نمیخوایم این فیلتر روش باشه رو با استفاده از پاک کن پاک میکنیم و در نهایت روی فلش بالا میزنیم و بعد عکسمون رو توی گالری ذخیره میکنیم.به همین راحتی!😍👌

 

امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه و متشکرم که وقت گذاشتید.