با پیکس آرت عکساتو کارتونی کن!

با پیکس آرت عکساتو کارتونی کن!

سلام دوستان وقتتون بخیر من نازنین هستم از گروه هنری خواجویی و توی این آموزش میخوام بهتون یاد بدم که چجوری میتونید با اپلیکیشن پیکس آرت عکساتونو کارتونی کنید،پس تا انتهای این مقاله با من همراه یاشید.

شما برای انجام این ادیت جذاب و ساده باید حتما اپلیکیشن پیکس آرت رو روی موبایلتون نصب کنید و برای دانلود اپلیکیشن پیکس آرت میتونید از گوگل پلی برای گوشی های با سیستم عامل اندروید و از اپ استور برای گوشی های اپل استفاده کنید.

خب خب بریم سراغ ادیتمون!

اول از همه وارد اپلیکیشن پیکس آرت میشیم و روی علامت مثبتی (+) که پایین صفحمون وجود داره میزنیم تا عکسمون رو از توی گالریمون انتخاب کنیم.

با پیکس آرت عکساتو کارتونی کن!حالا میبینیم که عکسمون وارد برنامه شده،روی گزینه برچسب یا استیکر میزنیم و توی قسمت سرچ اون واژه paper cut رو سرچ میکنیم و یکی از استیکرارو وارد عکسمون میکنیم و تقریبا وسط عکسمون اونو تنظیم میکنیم و روی تیک بالا میزنیم.

با پیکس آرت عکساتو کارتونی کن!

با پیکس آرت عکساتو کارتونی کن!

 

حالا روی گزینه fx یا افکت ها میزنیم و روی گزینه جادو میزنیم و فیلتر neo pop یا animation رو انتخاب میکنیم و یکبار دیگه روی اون کلیک میکنیم تا مقدار اونو کم و زیاد کنیم و بعد از اینکار روی گزینه پاک کنی که بالای صفحه وجود داره میزنیم و یک طرف عکسمون رو شروع میکنیم به پاک کردن و بعد از پاک کردن اون قسمت روی تیک بالا میزنیم تا تغییراتی که به وجود اوردیم اعمال بشن.

با پیکس آرت عکساتو کارتونی کن!

حالا دوباره روی گزینه fx یا افکت ها میزنیم و یه فیلتر سیاه و سفید برای عکسمون انتخاب میکنیم که من از فیلتر 1996 برای این عکس استفاده کرده کردم و حالا روی پاک کن میزنیم و قسمت هایی رو که نمیخوایم سیاه و سفید باشه رو پاک میکنیم و حالا روی فلش بالا میزنیم و عکسمون رو توی گالری ذخیره میکنیم و تمااام!به همین راحتی!😍👌

با پیکس آرت عکساتو کارتونی کن!

با پیکس آرت عکساتو کارتونی کن!

جهت دیدن سایر آموزش ها کلیک کنید.

امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه و متشکرم که وقت گذاشتید.