رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک،نصب فتوشاپ خیلی سخت نیست با این حال گاهی به دلایل متفاوت نمی تونیم این برنامه را نصب کنیم. برنامه فتوشاپ از منابع مختلف سیستم استفاده می کنه که ما باید اون ها رو با ظرفیت مناسب داشته باشیم. در ادامه مشکلات نصب نشدن و روش رفع ارورهایی نظیر photoshop installation failed و creative cloud installation failed را بیشتر بررسی می کنیم.

سیستم مورد نیاز برای نصب فتوشاپ در کامپیوتر

برنامه فتوشاپ برای نصب و اجرا، منابع مختلف سیستم رو نیاز داره. کامپیوتر ما باید سخت افزار مناسب برای پشتیبانی از این برنامه را داشته باشه وگرنه ما نمی تونیم این برنامه را نصب کنیم. راه حل این موضوع و رفع مشکل در نصب فتوشاپ CC و.. ارتقای سخت افزار ماست. حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب فتوشاپ ۲۰۱۷ در ویندوز رو می بینیم:

پردازنده: Intel® Core 2 یا AMD Athlon® ۶۴ با سرعت ۲ GHz یا سریعتر

سیستم عامل: ویندوز ۷ به بالا

رم: حداقل ۲ گیگابایت

مانیتور: حداقل رزولیشن ۱۰۲۴*۷۶۸

ساپورت از OpenGL 2.0

و گرافیک مناسبگرافیک با حداقل ۲ گیگابایتvram

حذف نسخه قبلی برای رفع مشکل نصب نشدن فتوشاپ ۲۰۱۸ و..

اگر قبلا نسخه دیگه ای از این برنامه نصب کردیم و حالا قصد نصب نسخه جدید تر رو داریم، باید اول نسخه قدیمی را کاملا حذف کنیم. برای این کار به کنترل پنل میریم و Uninstall a Program رو می زنیم.

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک
رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

برنامه فتوشاپ قدیمی را از لیست پیدا می کنیم و بعد از انتخاب اون، دکمه حذف یا Uninstall را می زنیم.

 

بعداز اون بهتره به آدرس نصب برنامه (پیش فرض درایو C و دایرکتوری Program Files/Adobe) بریم و فایل های باقیمونده را هم حذف کنیم.

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

 

 

سطل زباله را هم تخلیه می کنیم و بعد از ریستارت اقدام به نصب می کنیم.

چک کردن CD و CD-ROM برای رفع مشکل عدم نصب فتوشاپ

اگر هنوز هم از سی دی برای نصب برنامه استفاده می کنیم، باید CD و CD-ROM خود را چک کنیم. ممکنه یکی از اون ها دچار مشکل شده باشه. در این موارد برای حل مشکل عدم نصب فتوشاپ، از روش های دیگه ای برای نصب استفاده کنیم و یا سی دی جدید تهیه کنیم و از سلامت CD-ROM هم مطمئن شیم. بهتر است فایل را داخل دسکتاپ کپی کنیم و بعد اون رو  نصب کنیم.

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

حل مشکل عدم نصب فتوشاپ، Photoshop installation failed

قبل از نصب برنامه،کارهای زیر رو انجام میدیم. در سرچ استارت msconfig را جستجو و باز می کنیم.

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

 

بعد به تب Startup میریم و Disable all رو میزنیم . از ویندوز ۸ به بعد این دکمه حذف شده و باید تک به تک اون هارو را غیر فعال کنیم .

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

بعد به تب Services هم میریم و Hide All Microsoft Services را تیک میزنیم . دوباره  Disable All را در این پنجره هم میزنیم و در پایان روی OK کلیک کنیم.

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

در پنجره نشان داده شده روی Restart کلیک می کنیم. حالا بعد  از ریستارت شدن اقدام به نصب برنامه می کنیم.. پس از نصب مجدد به همین پنجره میریم و در تب General گزینه Normal startup را انتخاب و OK می کنیم.

 

 

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

نصب در حالت administrator برای رفع مشکل نصب نشدن فتوشاپ ۲۰۱۷ ، ۲۰۱۸ و..

نصب فتوشاپ نیاز به اعمال برخی تغییرات داره. روی فایل نصب راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را می زنیم . با این کار به فایل نصب کننده دسترسی های بیشتری را میدیم  تا بتونه به خوبی نصب شه.

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۸ و ۷ با تغییر مکان

برای نصب فتوشاپ به درایو C میریم و در اونجا جا یک پوشه میسازیم و نام کمتر از ۸ کاراکتر بدون کاراکتر های اضافی را انتخاب می کنیم (مثلا PSE). آدرس پوشه باید به طور مثال C:\PSE باشه. حالا فتوشاپ رو در این پوشه نصب می کنیم و احتمالا مشکل نصب فتوشاپ cs6 و.. رفع شه.

رفع مشکل نصب فتوشاپ در ویندوز ۱۰ ، ۸ ، ۷ و مک

ایجاد حساب کاربری جدید ویندوز، مشکل فتوشاپ در ویندوز ۱۰

یک حساب کاربری جدید در ویندوز ایجادمی کنیم و سعی می کنیم که فتوشاپ را در اون نصب کنیم. اگر موفق شدیم، باید اقدام به تغییر اون حساب، به حساب اصلی خود کنیم . گاهی ایحاد مشکل در حساب کاربری مانع نصب برنامه میشه.

غیرفعال کردن User Account Control

برای حل مشکل عدم نصب فتوشاپ در صورت نمایش پیام امنیتی User Account Control، آن را غیر فعال می کنیم و دوباره اقدام به نصب می کنیم . برای غیر فعال کردن این پیام امنیتی، موقع باز شدن، روی تنظیمات این پیام کلیک می کنیم.

و برای افزایش مهارت های خودمون  و طراحی پوستر، مطالعه مطلب آموزش قدم به قدم طراحی و ساخت پوستر در فتوشاپ می تونه برای شما مفید و کاربردی باشه.

آپدیت کردن درایور ها برای رفع مشکل عدم نصب فتوشاپ

ممکنه برنامه نتونه سیستم شما را به درستی شناسایی کنه. در این موارد باید از آپدیت بودن درایور های خودمون و همچنین سازگاری با ویندوز نصب شده، مطمئن بشیم. میتونیم از روش آپدیت درایور استفاده کنیم.

ویروس کشی سیستم جهت مشکل نصب Creative Cloud

برای رفع مشکلات پیش اومده در این نرم افزار و در نتیجه عدم امکان نصب فتوشاپ، برنامه Creative Cloud را حذف می کنیم و دوباره اقدام به نصب اون می کنیم. برای حذف از Adobe CC Cleaner استفاده می کنیم  و جهت نصب دوباره برنامه رو با دسترسی ادمین یا Run as administrator باز می کنیم.

ارور های ۱۸۸ ,۱۹۰,۱۹۵,۱۸۲ در هنگام نصب فتوشاپ

اگه در موقع نصب با ارور هایی مثل  ۱۸۸ ,۱۹۰,۱۹۵,۱۸۲ در نصب فتوشاپ مواجه شدیم، مراحل زیر رو انجام میدیم:

Adobe Error Code 182 در نصب فتوشاپ: فایل های نصب کامل نیستن.دوباره بسته نصب رو دانلود و یا از فایل دیگه ای استفاده می کنیم.

Adobe Error Code 188 در نصب فتوشاپ: ورژن برنامه Adobe Creative Cloud نصب شده با نصب کننده فتوشاپ سازگار نیست. آخرین ورژن Adobe Creative Cloud رو دانلود و دوباره امتحان می کنیم.

Adobe Error Code 190 در نصب فتوشاپ: سیستم ما برای اجرای فتوشاپ ضعیفه. سخت افزار خودمون رو به حداقل سیستم مورد نیاز گفته شده ارتقا میدیم.

Adobe Error Code 195 در نصب فتوشاپ: این ارور هم اشاره به ضعف در سیستم ما داره.  باید سخت افزار خودمون رو به حداقل سیستم مورد نیاز گفته شده ارتقا بدیم.

https://www.khajuei.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *