لباس نامرئی با پیکس آرت!

لباس نامرئی با پیکس آرت!

سلام دوستان وقتتون بخیر من نازنین هستم از گروه هنری خواجویی و توی این مقاله میخوام بهتون یاد بدم که چجوری با اپلیکیشن پیکس آرت لباساتونو نامرئی کنید،پس تا انتهای این مقاله با من همراه باشید!

شما برای انجام این ادیت ساده و جذاب باید حتما اپلیکیشن پیکس آرت رو روی موبایلتون نصب کنید و برای دانلود اون میتونید از گوگل پلی برای گوشی های با سیستم عامل اندروید و از اپ استور برای گوشی های اپل استفاده کنید.

خب خب بریم سراغ ادیتمون!

اول از همه وارد اپلیکیشن پیکس آرت میشیم و روی علامت مثبتی که پایین صفحه وجود داره میزنیم تا یک بک گراند سفید و با سایز دلخواه برای عکسمون انتخاب کنیم.

لباس نامرئی با پیکس آرت!بعد روی گزینه طراحی و بعدروی گزینه لایه ها میزنیم و روی لایه بعدی از بالا روی لایه تصویر میزنیم و عکسی که میخوایم بک گراندمون باشه رو وارد برنامه میکنیم.

لباس نامرئی با پیکس آرت!

 

 

بعد یک لایه جدید به وجود میاریم و بعد روی اولین گزینه از پایین سمت چپ میزنیم تا رنگ رو انتخاب کنیم که من از رنگ قرمز استفاده کردم و بعد روی تیک میزنیم و یه نقطه روی صفحه میکشیم و بعد از بالا روی سه نقطه میزنیم و گزینه تبدیل رو انتخاب میکنیم و نقطه رو بزرگ میکنیم بعد روی تیک میزنیم و اون لایه رو روی حالت روشن کردن قرار میدیم و روی تیک میزنیم و بعد از قسمت طراحی و بعد اضافه کردن تصویر عکسمون رو وارد برنامه میکنیم و روی 

گزینه قطع کردن میزنیم تا سوژمون از بک گراندش جدا بشه و بعد روی تیک میزینم تا سیو بشه.

 

حالا یه لایه جدید به وجود میاریم و بعد از قسمت برچسب و بعد از قسمت برش عکسی رو که کات کرده بودیم رو وارد برنامه میکنیم و اونو تنظیمش میکنیم.

 

حالا یه لایه جدید به وجود میاریم و بعد رنگ سفید رو انتخاب و اندازه قلم رو روی کوچیک ترین حالت قرار میدیم و شروع میکنیم به کشیدن دور لباسمون مثل نقاشی!

 

حالا روی لایه ای که عکس رو قبلا اوردیم میزنیم و بعد روی پاک کن میزنیم و قسمت هایی که لباس هست رو پاک میکنیم و تامام!😁به همین راحتی!

 

متشکرم که وقت گذاشتید و امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه!

 

 

زی