کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

تا حالا شده از خودتون بپرسید چطوری میتونید از فتوشاپ کسب درآمد کنید؟ فتوشاپ از اون دسته کارایی هست که روی زمین نمیمونه. اگه فتوشاپ بلدید و هیچ درآمدی ازش ندارید، حتما راه‌های کسب درآمد از فتوشاپ رو نمیدونید و دنبالشم نرفتید تا یاد بگیرید. فتوشاپ تو زمینه های مختلفی کاربرد داره مخصوصا تو کسب و کارای اینترنتی. مثلا اگه یه سایت داشته باشید و بخواید محتوای خوبی براش درست کنید، یکمی باید فتوشاپ بلد باشید، تا بتونید روی تصویرای سایتتون کار کنید. اگرم میخواید یه پیج حرفه‌ای تو اینستاگرام داشته باشید، برای درست کردن پست‌ها و استوریهاتون باید از فتوشاپ سر در بیارید. اکثر آدمایی که سایت دارن یا صاحب شرکت‌ هستن معمولا این مهارت رو ندارن. همیشه دنبال کسی میگردن که این کارو براشون انجام بده. خلاصه اگه گرافیست هستید، امروز من بهتون یه سری ایده‌ها میدم تا بتونید درآمد قابل قبولی به دست بیارید.

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

راه‌های کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

از طریق فتوشاپ شما میتونید به دو روش فعال و غیرفعال کسب درآمد کنید. تو روش فعال شما با توجه به پروژه‌هایی که میگیرید و تحویل میدید. در حقیقت شما پول زمان خودتونو دارید دریافت میکنید. حالا اگه بخوام براتون از درآمد غیرفعال بگم به این صورت که  اگه به آزادی و استقلال مالی علاقه دارید طوری که حتی وقتی خواب هستید هم کسب درآمد کنید حتما از این روش استفاده کنید به عنوان مثال اگه شما یه سایت آنلاین فروش بسته های آموزشی داشته باشید که عضویت پولی داره یا هرکدوم قیمت فروش داره شما میتونید هر لحظه کسب درآمد کنید.

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

استخدام به عنوان گرافیست

یکی از راه های راحت‌ برای کسب درآمد از فتوشاپ، استخدام یه شرکت یا مجموعه هستش. اگه تا حد متوسط هم فتوشاپ بلد باشید کافیه، امروز بیشتر شرکتا به دنبال نیرو هستن که تو مجموعه براشون کارای گرافیکی رو مثل ساخت عکس، ساخت بنرای تبلیغاتی و خیلی کارای دیگه رو انجام بده. البته اینو فراموش نکنید که خیلی از شرکتا هنوز از جایگاه یه نیروی فتوشاپ کار مطلع نیستن. به همین دلیل ممکنه زمان استخدام شما، وظایف دیگه ای مثل تولید محتوای سایت و یه سری کارای دیگه هم بهتون بسپرن.

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

سایت فروش فایل های فتوشاپ

اگه یکم با فتوشاپ آشنا باشید، میدونید که حین کار به فایلای مختلفی نیاز پیدا میکنید. از خرید براش‌های خاص و متفاوت فتوشاپ گرفته تا اکشن‌های مختلف، فونت‌ها، طرح‌های گرافیکی، وکتور و… . شما میتونید با ایجاد سایت فروش هم به صورت تکی قیمت بذارید روی هر فایل و هم میتونید به صورت یه پک که به عنوان مثال میتونه شامل تعدادی فونت، اکشن و کار گرافیکی خاص باشه از فتوشاپ درآمد داشته باشید.

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

آموزش فتوشاپ

اگه تجربه و مهارت بالایی تو فتوشاپ دارید، میتونید با آموزش فتوشاپ به کسایی که دوست دارن فتوشاپ یاد بگیرن، کسب درآمد کنید. با توجه به اینکه این مهارت در حال حاضر بازار خیلی خوبی هم داره، تعداد خیلی زیادی از افراد، دوست دارن آموزش ببینن. البته همین آموزش هم خودش چندین روش دارد:
میتونید استخدام موسسه آموزشی بشید.
تدریس خصوصی داشته باشید.
یه سایت آموزشی راه بندازید و مطالب آموزشی تونو داخلش بذارید. اینطوری یه آموزشگاه کامل دارید بدون این که به مکان آموزشی نیاز داشته باشید و اجاره‌ی اونجا رو بدید.
از طرفی هم میتونید پیج اینستاگرام خودتونو راه بندازید و آموزشاتونو اونجا بذارید.

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

کارکردن با آتلیه یا گالری

یکی از مهارت های اصلی و پایه تو گالری و آتلیه، فتوشاپ هست. اگه تسلط خوبی روی فتوشاپ دارید، تو همچین جاهایی میتونید مشغول به کار بشید. مطمئن باشید که چیزای زیادی هم یاد می گیرید. بعد میتونید از همین مهارتا تو کارای دیگه هم استفاده کنید و درآمد بیشتری به دست بیارید.

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

طراحی پروژه‌های تبلیغاتی

یکی  دیگه از راه‌های کسب درآمد از فتوشاپ کار کردن تو خونست. با گرفتن پروژه‌های تبلیغاتی مثل بنر تبلیغاتی اینترنت، تراکت تبلیغاتی، کارت ویزیت، پست و استوری تبلیغاتی اینستاگرام هستش. فتوشاپ کارهای سطح وب هم در حال حاضر از همین راه برای کسب درآمد استفاده میکنن. اتفاقا درخواست زیادی هم وجود داره.

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

طراحی لوگو

احتمالا دیگه همتون با این سبک کاری آشنایی دارید. آدما برای کسب و کارشون نیاز به لوگو دارن. از طرفی هم معمولا خودشون نمیتونن از پس اون بربیان. توی این مواقع به دنبال فردی مثل شما میگردن تا لوگوی مورد نظرشونو طراحی کنید. اگه فتوشاپ رو بلد باشید و یکمم خلاقیت و سلیقه رو چاشنی کار کنید، تبدیل به یه طراح لوگو میشید. اون موقع هستش که سفارشای زیادی به سمت شما میاد.

کسب درآمد اینترنتی با فتوشاپ

خب دوستای عزیز امیدوارم براتون مفید بوده باشه. ممنونم که همراه من بودید موفق باشید.