با پیکس آرت عکساتو تبدیل به نقاشی کن!

با پیکس آرت عکساتو تبدیل به نقاشی کن!

سلام دوستان وقتتون بخیر من نازنین هستم از گروه هنری خواجویی و توی این مقاله میخوام بهتون یاد بدم که چجوری با استفاده از اپلیکیشن پیکس آرت عکستانو تبدیل به نقاشی کنید،پس تا انتهای این مقاله با من همراه باشید.

شما برای اینکه عکساتونو تبدیل به نقاشی کنید باید حتما اپلیکیشن پیکس آرت رو روی موبایلتون نصب کنید و برای دانلود اپلیکیشن پیکس آرت

میتونید از گوگل پلی برای گوشی های با سیستم عامل اندروید و از اپ استور برای گوشی های اپل استفاده کنید.

 

خب خب اول از همه وارد اپلیکیشن پیکس آرت میشیم و روی علامت مثبتی (+) که پایین صفحمون وجود داره میزنیم تا عکسمون رو انتخاب کنیم.

با پیکس آرت عکساتو تبدیل به نقاشی کن!حالا میبینیم که عکسمون وارد برنامه شده،حالا از پایین صفحمون روی گزینه fx یا افکت ها میزنیم و بعد روی گزینه طرح میزنیم و سومین گزینه از سمت چپ رو که sktch2 میزنیم و حالا میبینیم که کل عکسمونن تبدیل به نقاشی شده حالا روی گزینه پاک کنی که بالای صفحه وجود داره میزنیم و قسمت هایی رو که میخوایم از عکسمون دیده بشه رو طبق سلیقمون پاک میکنیم و روی تیک بالا میزنیم تا تغییراتی که به وجود آوردیم روی عکسمون اعمال بشن.

با پیکس آرت عکساتو تبدیل به نقاشی کن!

با پیکس آرت عکساتو تبدیل به نقاشی کن!

با پیکس آرت عکساتو تبدیل به نقاشی کن!

خب حالا دوباره روی گزینه fx یا افکت ها میزنیم و یه فیلتر مناسب برای عکسمون انتخاب میکنیم که من از این فیلتر ها فیلتر mv4 رو انتخاب کردم حالا این فیلتر رو روی حالت روشن کردن میزنیم و درجه محو شدگی اونو کم و زیاد میکنیم تا به نتیجه دلخواهمون برسیم،خب حالا عکسمون آمادست،به همین راحتییی!!!😍👌

با پیکس آرت عکساتو تبدیل به نقاشی کن!امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه و متشکرم که وقت گذاشتید.

موفق و موید باشید!😍😊

جهت دیدن سایر ادیت های موبایلی با اپلیکیشن پیکس آرت اینجا کلیک کنید.