رنگ سرخابی نماد چیست؟

رنگ سرخابی نماد چیه؟

سلام دوستای عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه. توی این مقاله  میخوایم رنگ سرخابی رو بررسی کنیم پس این مقاله رو از دست ندین.

رنگ سرخابی نماد چیست؟

میدونین رنگ سرخابی نماد چیه؟

رنگ سرخابی از ترکیب دو رنگ قرمز و بنفش تشکیل شده که انرژی و قدرت قرمز به وسیله ی درون نگری و آرامش بنفش خنثی میشه.
رنگ سرخابی نماد هماهنگی، تعادل، عشق جهانی، شفقت، همکاری، مهربونی، قناعت، عزت نفس، تحمل  و ملایمت هست.

رنگ سرخابی نماد چیست؟

شخصیت شناسی رنگ سرخابی

افرادی که به رنگ سرخابی علاقه دارن:

سعی میکنن زندگی جسمی ، روحی و عاطفی خودشونو متعادل و هماهنگ نگهدارن.
این افراد زندگی رو از زاویه متفاوتی میبینن. اونا دارای ذهن هنری هستن و علاقه زیادی به زیبایی دارن.
افرادی با طبیعت مهربون و دلسوزی هستن و برای کمک به اطرافیان خودشون تلاش میکنن.
کسایی که این رنگ دوست دارن از چیزای کوچیک تو زندگی خوشحال میشن و از همه ی داشته های خودشون قدردانی می کنن.

رنگ سرخابی نماد چیست؟

روانشناسی رنگ سرخابی

از نظر روانشناسی اگه کسی نسبت به سرخابی وسواس داشته باشه ، میتونه رو شخصیتش تأثیر منفی بذاره و اونو افسرده و ناامید کنه. استفاده بیش از حد سرخابی حتی ممکن هست شخص رو مغرور یا مضطرب کنه. البته اگه رنگ سبز رو به سرخابی اضافه کنیم این رنگ رو به تعادل میرسونه.
این رنگ حس ترحم، حمایت، مهربونی، احساس احترام به خود و رضایت رو تو کسانی که استفاده می کنن ترغیب می کنه. این رنگ میتونه به شما کمک کنه تا به آرزوها و خواسته‌های خودتون برسین.
از نظر فیزیولوژیکی هم سرخابی بهتون کمک میکنه تا آینده نگر باشین و ایده های قدیمی رو کنار بذارین.

رنگ سرخابی نماد چیست؟

خواص، خصوصیات و تاثیر رنگ سرخابی بر بدن

رنگ سرخابی، رنگیه که باعث میشه فرد یه فرد با تخیلات بالا باشه. در واقع این رنگ خلاقیت زیادی رو ایجاد میکنه طوری که باعث انواع ابتکارات میشه.
این رنگ میزان معنویت فرد رو بالا میبره. مهر و محبتم زیاد میکنه. روحیه آدما رو هم تقویت میکنه. در واقع همه‌ی اینا باعث میشن که فرد یه آدم اهل مذاکره عالی بشه و اکثر افرادم از اینطور آدما خوششون میاد.
باعث رشد عقل هم میشه.

رنگ سرخابی نماد چیست؟

رنگ سرخابی تو کسب و کار

سرخابی یه رنگ دوستانه و خوشامد گو هستش. در واقع این رنگ از هر چی مقابله هست دوری میکنه. اگه شغلی دارین که توش روابط دوستانه خیلی مهمه از این رنگ حتما استفاده کنید. این رنگ فضای کاری رو دوستانه‌تر نشون میده. یادتون باشه اگه کسب و کار شما یه کسب و کار تجاری غیر دوستانه باشه اصلا از این رنگ استفاده نکنید.
رنگ سرخابی، خلاقیت طلبه. آدمایی مثل نقاشا، طراحای لباس، عکاسا، نویسنده‌ها، فیلم سازا، موسیقیدانا، بازیگرا و در کل هر کسی که کار هنری انجام میده، از این رنگ خوشش میاد.
اگه جامعه‌ی هدف کار شما خانم ها باشه، این رنگ رو با رنگ بنفش ترکیب کنین تا بتونین یه محصول جذاب و شیک برای خانم ها طراحی کنین.
راستی فرقی نداره کسب و کارتون چیه. اگه خواستین محصولتون تو چشم دیده بشه و جلب توجه کنه، اون محصول رو با رنگ سرخابی معرفی کنید. به همین دلیل این رنگ تو تبلیغات خیلی خوبه. همچنین اگه وارد کاری شدین که رقیب زیادی دارین و تازه کار رو شروع کردین، از این رنگ برای یه شروع خوب میشه استفاده کرد.

رنگ سرخابی نماد چیست؟

رنگ سرخابی تو دکوراسیون

اگه میخواین از دکوراسیون سنتی یا قدیمی فاصله بگیرین و کمی مدرن تر عمل کنین، رنگ سرخابی مناسب ترین رنگ برای دکوراسیونه.
این رنگ به خاطر قدرتی که داره به شدت توجه ها رو به سمت خودش جلب میکنه. پس اگه میخواین چیزی رو مورد توجه قرار بدین از رنگ سرخابی استفاده کنید.
این رنگ تو دکوراسیون با رنگای سفید، خاکستری و کرمی فوق‌العاده میشه. تو حال پذیرایی شما میتونین دیوار رو سرخابی کنین و از وسایل سفید یا خاکستری استفاده کنین. البته شما برعکس این کار رو هم میتونین بکنین مثلا از مبل سرخابی و دیوار سفید استفاده کنین یا اگه از مبل سرخابی خوشتون نمیاد روی اون کوسن های سرخابی بذارین. همچنین میشه از وسایلای دیگه هم استفاده کرد مثل فرش یا حتی گلای سرخابی.
توی اتاق خواب هم میتونین از این رنگ استفاده کنین ولی یادتون باشه بهتره که یکی از دیوارا سرخابی باشه و بقیه دیوارا سفید یا خاکستری بشه تا باعث ایجاد حس هماهنگی بشه.
این رنگ به شدت تو سرویس های بهداشتی عالی میشه چون ظرافت رو افزایش میده. تنها کافیه شما سرشور سرویس بهداشتی رو سرخابی کنین و کف رو کرمی یا خاکستری تا تغییر رو حس کنین.

رنگ سرخابی نماد چیست؟

خب دوستای عزیز امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشه. ممنون که همراه من بودین و وقت گذاشتید.